Sklep Internetowe

Kim jesteśmy

Marka 'RiRi Acqua di Cocco' powstała w odpowiedzi na rosnący popyt na wodę kokosową. Nasi specjaliści z zespołu z San Pellegrino Terme od lat współpracują z farmerami i plantacjami orzechów kokosowych na całym świecie.

 

Dzięki własnym badaniom określiliśmy idealne warunki do zbioru najlepszej jakości orzechów kokosowych.
Im więcej dowiadywaliśmy się o wodzie kokosowej i jej unikalnych zaletach zdrowotnych, z tym większą pasją chcieliśmy dzielić się tym produktem ze światem.

 

Znalezienie odpowiedniego smaku zajęło nam ponad dwa lata testów.

Powstała w 2013 r. firma 'RiRi Acqua' jest jedną z wiodących włoskich firm wielonarodowych w branży napojów funkcjonalnych, superżywności i produktów ekologicznych, która prowadzi badania, produkcję i dystrybucję.


Wspierając naszych Partnerów skutecznymi strategiami sprzedaży i marketingu handlowego, sprzyjamy ich konkurencyjności oraz innowacyjności. 


Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom wielonarodowego zespołu, łączymy wiedzę z branży FMCG, mody i sektora finansowego w budowaniu przewagi rynkowej. Woda kokosowa 'RiRi Acqua di Cocco' rozlewana jest prosto do szklanych butelek na ekologicznych plantacjach orzechów kokosowych w Azji Południowo-Wschodniej, a nasza sieć dystrybucji rozwija się na całym świecie.


Kontakt

'RiRi Acqua di Cocco' - AP Group Sp. z o.o.

  KONTAKT@RiRi.PL
  530 530 777