Sklep Internetowe

FAQ


Jaka jest różnica między wodą kokosową a mleczkiem kokosowym?

Różnica pomiędzy wodą kokosową, a mleczkiem kokosowym jest zasadnicza. Woda kokosowa jest przejrzystym, bogatym w elektrolity płynem wewnątrz młodych orzechów kokosowych, nie zawiera tłuszczu oraz cholesterolu. Natomiast mleczko kokosowe powstaje ze starcia miąższu starszych, brązowych orzechów kokosowych: jest to biały płyn z dużą zawartością oleju i tłuszczu, często wykorzystywany do gotowania i pieczenia.


Czy smak i kolor są zmienne?

Tak, smak oraz barwa wody kokosowej mogą być różne w zależności od kraju pochodzenia i warunków uprawy.
RiRi Acqua di Cocco prowadzi produkcję z surowca pochodzącego z Azji Południowo-Wschodniej. W zależności od pory zbioru, woda kokosowa może mieć różny smak i barwę. Niemniej jednak, staramy się, aby każde opakowanie zawierało jak najświeższą i jak najbardziej smakowitą wodę kokosową.


Czy produkt jest pasteryzowany?

Tak. W naszych maszynach stosowana jest opatentowana metoda filtracji i pasteryzacji wody przed rozlaniem do butelek. Tylko szklana butelka zapewnia RiRi Acqua najwyższą jakość i okres przydatności do spożycia 12 miesięcy.


Jak długo po otwarciu RiRi Acqua di Cocco zachowuje świeżość?

Jeżeli nie wypijemy RiRi Acqua od razu, zalecamy wstawienie jej do lodówki i wypicie w ciągu 24-48 godzin.


Czy RiRi Acqua jest bezglutenowa i spełnia wymagania weganów?

Zdecydowane dwa razy „tak”: nasza woda kokosowa jest pozbawiona glutenu i spełnia wymagania diety wegańskiej, ponieważ nie zawiera produktów odzwierzęcych ani nabiałowych.


Czy RiRi Acqua posiada certyfikat halal?

Tak, wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat halal.


Czy RiRi Acqua jest koszerna?

Tak, RiRi Acqua jest koszerna i posiada certyfikat Star-K.


Czy kobiety w ciąży mogą pić RiRi Acqua?

Tak, ponieważ jest to napój pasteryzowany. „Pregnancy Magazine” określił nawet wodę kokosową w swoim wydaniu
z października 2010 r. jako „inteligentny wybór” dla kobiet spodziewających się dziecka.


Parę słów o opakowaniu. Dlaczego butelka szklana?

RiRi Acqua oferuje najświeższą z możliwych wodę kokosową dzięki stosowaniu opakowań szklanych, które w całości można ponownie przetworzyć. Jednym z kluczowych czynników obok jakości jest bezpieczeństwo naszych klientów. Woda kokosowa zalecana jest do picia kobietom w ciąży.
Dlatego tak ważne jest, aby opakowania nie zawierały bisfenolu A (BPA). Wszystkie nasze butelki są wolne od BPA.Pytania w sprawie dokładnej listy składników należy kierować pod adres:KONTAKT@RiRi.PL.